bannerr
Arsanızı Biz Satalım
1000+ Üzerinde başarılı satış.
TR | EN | AR
Müşteri Temsilcisi
Kurumsal
GERİ DÖN

Değerli yatırımcılar!

Modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetini 1989 yılından bu güne 28 yılı aşkın tecrübesiyle yaşam boyu kaliteli düşünen, kendisi için istediğini siz değerli yatırımcılar içinde isteyen empi gayri menkul sadece kendi bölgesinde değil ülkemizde hatta dünyanın dört bir yanında yatırım yapmak isteyen yeni yatırımcılarımıza muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Elbette Sektörde değişimin ve gelişimin hız alması yeni fırsatları ortaya çıkarmış. Bu fırsatları imkânlara çevirmeniz için şirketimiz olarak sınırsız hizmet vermeyi hedeflemiştir. Empi gayrimenkul farkını ortaya koyan en önemli etken doğru bilgi vermek ve bilginin kaynağına doğru inmektir.

Tüm imkânlarını hizmet için kullanan şirketimiz eğitim kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri, teknolojideki son yenilikleri, internet ağını, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeleri kullanmakta olup alanında uzman, deneyimli üniversite mezunu profesyonel kadrosuyla yatırım hakkında tüm sorularınıza etkin ve yetkin cevap vermekten kıvanç duyar. Sektörde duyarlı aynı zamanda söz sahibi olduğumuza da inanıyoruz. "Çünkü hedefimiz sektörün en iyisi olmaktır."

Bizi diğerlerinden ayıran en büyük fark yatırımcılarına doğru mekânda, doğru zamanda ve doğru kişiyi seçmesine yardımcı olmaktır. Yatırım bölgesi olan ArnavutköyÇatalca ve Çanakkale'yi geleceğe taşıyabilmek, yaşanır güzel bir mekân sunmak, amaçlarınıza doğru yatırımlar yapmak, yatırımcılarımızı doğru bilgiyle donatmayı kendine görev bilen empi gayrimenkul güler yüzlü ve sıcak bir ortam olan ofisimizde sizleri bekliyoruz.
Araziye hakim kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kurumsal